Nowoczesne środowisko cyfrowe - cyfrowy kokpit i bezkluczykowe otwieranie drzwi

Na cyfrowe środowisko składają się najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit (Digital Cocpit) oraz pionierski system Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online, także system bezkluczykowego otwierania drzwi. Dzięki temu Nowy Caddy jest gotowy na każde wyzwanie.

Asystenci jazdy & 4MOTION

Z Nowym Caddy możesz mieć pewność, że każda podróż zacznie się i skończy bez stresu. Napęd na wszystkie koła 4MOTION automatycznie dostosowuje przenoszenie mocy na oś do aktualnej sytuacji na drodze. Z kolei zespół sześciu różnych asystentów jazdy* pomaga kierowcy w wielu sytuacjach: w parkowaniu tyłem czy manewrowaniu na miejscach równoległych. Prowadząc Nowego Caddy możesz monitorować także odległość samochodu od innych pojazdów na drodze - szczególnie tych znajdujących się w martwym polu.


*sprawdź dostępne opcje w konfiguratorze

Reflektory LED

Opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED sprawiają, że prowadzenie auta jest o wiele bardziej wygodne, a ty możesz o wiele lepiej reagować na sytuację na drodze.

Fotel ErgoComfort

Nowe fotele Ergo Comfort oraz podłokietniki dla kierowcy i pasażera z przodu sprawiają, że nawet najdłuższe podróże są odprężające. Składane przednie siedzenie pasażera posiada również nowy panel tylny, który służy jako praktyczna powierzchnia do pisania i jest łatwo dostępny z siedzenia kierowcy.

Panoramiczny dach

Teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Nowego Caddy i cieszyć się pięknymi widokami dzięki - dostępnemu opcjonalnie - panoramicznemu dachowi.


Więcej światła w samochodzie to większy komfort podróży: szczególnie dla małych pasażerów, którzy chcą w trakcie jazdy czytać lub grać

Większa przestrzeń ładunkowa i wyjątkowo szerokie drzwi

Nowy Caddy Cargo pomieści dwie europalety, a poszerzone, przesuwne drzwi Maxi pozwalają na wygodniejszą pracę. W przestrzeni ładunkowej zamontowano oświetlenie LED, dzięki czemu możesz załadować swojego Nowego Caddy o każdej porze dnia.

Zamów kontakt

Zostaw swój numer. Oddzwonimy i przedstawimy Ci ofertę na Nowego Caddy lub Nowego Caddy Cargo.

Jak nas znaleźć?

Auto-Gazda

ul. Krakowska 27
43-300 Bielsko-Biała

Sprzedaż samochodów nowych

  • Poniedziałek:9:00 - 18:00
  • Wtorek:9:00 - 18:00
  • Środa:9:00 - 18:00
  • Czwartek:9:00 - 18:00
  • Piątek:9:00 - 18:00
  • Sobota:9:00 - 14:00
  • Niedziela:Nieczynne

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Osobowych

Robert Potoczny

Kierownik Działu Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Bartłomiej Kania

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Beata Drobek

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Jarosław Dyczek

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Osobowych

Łukasz Gruszka

Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

Patryk Olszar

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych

Marek Figołuszka

Recepcja

Katarzyna Sroka